365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 35 conseils
 • 1 985 abonnés
 • 0 abonnements
 • 2 Listes
Listes de 365.com.mk pour Toutes les villes
 • Skopje
 • Toutes les villes
Les meilleures villes d'après 365.com.mk
Skopje
33 Conseils
Charger plus
365.com.mk ne s'est abonné(e) à personne pour le moment.
Charger plus
365.com.mk
1 lieux mis à jour
1 lieu y compris Youth Cultural Center
365.com.mk
0 lieux mis à jour
0 lieu
  Enregistrer 
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Décembre 5, 2011
  Centre commercial
  · Skopje, Macédoine du Nord
  6.6
  Enregistrer 
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · Novembre 3, 2011
  Méditerranéenne
  · Skopje, Macédoine du Nord
  8.7
  Enregistrer 
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Juin 27, 2011
  Restaurant
  · Skopje, Macédoine du Nord
  8.3
  Enregistrer 
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Mai 25, 2011
  Petit déjeuner
  · Skopje, Macédoine du Nord
  7.2
  Enregistrer 
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · Avril 24, 2011
  Hôtel
  · Galičnik, Macédoine du Nord
  5.8
  Enregistrer 
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Mars 11, 2011
  Restaurant végétaliens et végétariens
  · Skopje, Macédoine du Nord