Οι καλύτερες κρέπες της Αττικής...Αν θέλετε η κρέπα σας να μοιάζει με αυτές που βλέπετε στις φωτογραφίες βάλτε περισσότερα υλικά...Ότι πληρώνεις παίρνεις!
Για κάθε κρεπούλα που αγοράζετε από εμάς σήμερα στις 24/11 σας χαρίζουμε άλλη μία ίσης ή μικρότερης αξίας! Επισκεφθείτε την σελίδα μας για λεπτομέρειες... https://www.facebook.com/KREPES.KIFISIAS
Μετά την επιστροφή με το Χ14 κατά τις αργάμιση πετάγεσαι δυο βήματα, κρεπούλα στο χέρι κ ο δρόμος για το σπίτι γίνεται πιο ανώδυνος! Η καλύτερη κρέπα ever!
Αυτές είναι κρέπες! Μετά από το κλασσικό δείπνο του Αγ. Βαλεντίνου με το amore μου, ήρθαμε εδώ για γλυκάκι. Μας κάνανε δώρο τη μία από τις δύο με την προϋπόθεση ότι θα φιληθούμε..Πολύ γέλιο!
Δεν τις αλλάζεις με τίποτα ! Έχει βάλει και προσφορές μπράβο του ! Απίστευτος ο τύπος που ειναι συνήθως βραδυ τρως μια πολύ ωραία κρέπα και πεθαίνεις και στα γέλια .
Άριστα! Φοβερές κρέπες! Πήγαμε πρώτα σε ανταγωνιστικό μαγαζί λίγο πιο πάνω αλλά τις κρέπες από εκεί τις πετάξαμε...Εδώ, παρόλο τον χαμό φάγαμε πολύ γρήγορα.