Nejlepší kavárny na čtení
The Globe is one of Nejlepší kavárny na čtení.

1. The Globe

7.8
Pštrossova 6, Prague, Prague ville-capitale
Café · Praha 2 · 140 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Příjemná kavárna s převážně americkým menu, vegetariánskými jídly i home-made dezerty. Prostor, který je laděn do červené barvy, je vyzdoben obrazy. Některé večery živá hudba. Kuřácké. En savoir plus .

Týnská literární kavárna is one of Nejlepší kavárny na čtení.

2. Týnská literární kavárna

7.6
Týnská 6, Prague, Prague ville-capitale
Café · Staré Město · 41 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Literární kavárna schovaná v samém centru Prahy je skvělým místem na čtení knih. Klenuté stropy dotvářejí různé výstavy, literární čtení atd. V létě sezení venku. K jídlu pouze drobnosti, kuřácké. En savoir plus .

Dobrá trafika is one of Nejlepší kavárny na čtení.

3. Dobrá trafika

7.9
Korunní 1174/42, Praha 2, Prague ville-capitale
Café · 52 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Literární prostředí s atmosférou za deset, nabízející menší chuťovky k vínu a kávě. V létě možnost posedět na zahrádce. Kuřácké.

Kavárna Kabinet is one of Nejlepší kavárny na čtení.

4. Kavárna Kabinet

8.6
Terronská 25, Prague, Prague ville-capitale
Café · Bubeneč · 48 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Malá kavárna zařízená ve stylu kabinetu všeho možného - na stěnách najdete zeměpisné mapy i vitríny s vycpanými zvířaty. Malá jídla k vínu a sladkosti ke kávě v milém bohémském prostředí. Kuřácké.

Cukrárna Alchymista is one of Nejlepší kavárny na čtení.

5. Cukrárna Alchymista

8.8
Jana Zajíce 7, Prague, Prague ville-capitale
Café · Praha 7 · 172 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café a cukrárna v jednom se skvělým výběrem dortů a domácích limonád, které si v létě můžete dát na nejhezčí zahrádce v Praze. Vynikající zmrzlinové poháry a milá obsluha vás dostane. Nekuřácké.

Friends Coffee House is one of Nejlepší kavárny na čtení.

6. Friends Coffee House

Palackého 7, Prague, Prague ville-capitale
Café · Praha 1 · 152 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café převážně určené na coworkingová setkání, práci, čtení a psaní. Několik částí kavárny vám vždy umožní vybrat si tichý kout a dobré sezení. Výběr několika druhů káv, nekuřácké prostředí.

7. Kavárna Kaaba

8.3
Mánesova 1624/20 (Italská), Prague, Prague ville-capitale
Café · Praha 2 · 131 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Retro designová kavárnička s nabídkou výborných dezertů, menších jídel a polévek. Vegetariánské pokrmy v nabídce, milá obsluha.

Můj šálek kávy is one of Nejlepší kavárny na čtení.

8. Můj šálek kávy

9.3
Křižíkova 105 (Šaldova), Prague, Prague ville-capitale
Café · Karlín · 597 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Výběr z mnoha druhů kávy, která má jednu z nejlepších chutí ve městě. V Mém šálku si kromě toho můžete také dát snídani, oběd či večeří. Milá obsluha, nekuřácké.

V sedmém nebi is one of Nejlepší kavárny na čtení.

9. V sedmém nebi

8.4
Zborovská 124/68, Prague, Prague ville-capitale
Café · Smíchov · 80 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Příjemná malá kavárna, ve které vládne milá atmosféra. Milá obsluha, která vás nechá sedět nad knihami hodiny :) Malá jídla v nabídce, výborné svařené džusy. Kuřácká i nekuřácká část, psi vítáni.

Ouky Douky is one of Nejlepší kavárny na čtení.

10. Ouky Douky

6.2
Janovského 14 (Heřmanova), Prague, Prague ville-capitale
Café · Holešovice · 86 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Holešovická kavárna se zřejmě největším výběrem knih a křesel na posezení a čtení :) Nabízí dobré snídaňové menu.

11. Café Rybka

7.4
Opatovická (Křemencova), Prague, Prague ville-capitale
Café · Praha 2 · 35 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Rybka je něco mezi kavárnou a hospodou, která je přímo dělaná na sezení nad kávou s dobrou knížkou :-) K jídlu je v nabídce pouze "pivní menu" á la hermelíny a tousty. Kuřácké.

Káva Káva Káva is one of Nejlepší kavárny na čtení.

12. Káva Káva Káva

Lidická 42, Prague, Prague ville-capitale
Café · Smíchov · 25 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Milá obsluha, dezerty i malá jídla (podlední menu) dotváří atmosféru kavárny ve stylu kanadských kavárniček. Kuřácká i nekuřácká část, v létě malá zahrádka.

Café Platýz is one of Nejlepší kavárny na čtení.

13. Café Platýz

7.0
Národní 416/37 (Uhelný trh, Martinská), Prague, Prague ville-capitale
Café · Staré Město · 47 conseils et avis

Martinus.cz - internetové knihkupectvíMartinus.cz - internetové knihkupectví: Café a bar v jednom schovaný u Národní třídy, který nabízí kuřáckou i nekuřáckou část. Dobře vaří, široká nabídka vín a milý personál. Není vhodné na večerní čtení, je tu dost šero :-)